Nehraj formu a podpor nás


alebo nás podpor na google+
Zarob si s Nenudsa.sk!
Nahraj nový obrázok!

Ide leto
zobrazení 3786
Ide leto
Treba napraviť
zobrazení 2524
Treba napraviť
Smiem prosiť
zobrazení 1735
Smiem prosiť
Loptička
zobrazení 1609
Loptička
Švác
zobrazení 1592
Švác
Ach jaj
zobrazení 1407
Ach jaj
Kopačky
zobrazení 1351
Kopačky
Ako dostať robotu
zobrazení 1343
Ako dostať robotu
Čínska hra
zobrazení 1287
Čínska hra
Salto
zobrazení 1274
Salto

Vyžmýkaj z nás aj posledný cent!

Nenudsa.sk sa stalo momentálnym Slovenským fenoménom a my hodláme zneužiť jeho značku, aby ste sa na tomto projekte zviezli aj Vy a slušne si privyrobili. Nikomu nesľubujeme veľké zárobky, lebo to koľko zarobíte sa odvíja len od Vašej šikovnosti a limit nie je žiadny.

Ok, ale preskočme tieto kecy a poďme k veci!


zarábaj vďaka facebooku

Pre koho je naša partnerská spolupráca určená?
Pre teba! Hľadáme ľudí, čo majú stránky na facebooku, alebo svoje stránky s dobrou návštevnosťou. Je nám jedno koľko ich máš a koľko majú fanúšikov. Zatiaľ nemáš žiadnu? Vytvor si tu (klikni na "tu").
Ako sa zarába?
V našom partnerskom rozhraní ti každý deň pripravíme 20 odkazov, ktoré smerujú na našu stránku a, ktoré mali za posledné dni najväčší úspech a tvojou úlohou je už len vybrať si nejaký tebe sympatický a vyzdielať ho na svojej facebook stránke, alebo poslať priateľom, alebo nasprejovať na školu(toto posledné neberte vážne). Denne sa zdieľajú na Vašich facebook stránkach hromady odkazov za ktoré nemáte nič, teraz to môžete zmeniť.
Koľko zarobím?
Neobmedzene! Za každého jedného človeka, ktorý si otvorí tvoj link dostaneš istú sumu.
Kedy vyplácame?
Do posledného dňa v mesiaci vyplácame sumu, ktorú si zarobil do konca minulého mesiaca. Minimálna suma pre vyplatenie je 10€.
Benefity!!
Každý pre nás zaujímavý partner dostáva v nepravidelných intervaloch reklamné predmety ako napríklad nálepky, perá a pri lepšej spolupráci (nad 200 000 ľudí mesačne) sú to predmety ako USB kľúč s motívom nenudsa, odznaky, hrnček, atď.
Kto sa v tom už vezie s nami?
Tieto skupiny sa rozhodli, že vďaka svojím stránkam si zarobia na nové handry a lepší život. Leto, ... pravda niekedy bolí... no otvára oči..., Láska je šialenstvo..., Spaceplication, Ňuňu :*, Na plné gule, Meliškové citáty, Opýtaj sa hocičo, Čo je malé to je milé, Ja som malá vianočka ružové mám líčka, Citáty farmárky Martiny, Likeit.sk a ďalší. Ako vidíte sú to skupiny ktoré majú nad 100 000 fanúšikov, ako aj skupiny pod 10 000 fanúšikov, čiže možnosť zarobiť má naozaj každý.
Si rozhodnutý?
Zaujala ťa možnosť našej spolupráce, máš otázky alebo chceš rovno zarábať? Chceš nás len pozdraviť? Toto všetko môžeš! Stačí nám napísať email na nižšie spomenutú adresu, my ti vytvoríme učet v našom partnerskom rozhraní a od toho momentu môžeš zarábať. Pre podrobnejšie info nás kontaktuj!
X